Pomysły na prezent dla koleżanki z okazji 30 urodzin

Kobiety z reguły nie lubią przyznawać się do tego, ile mają lat. Dlatego nie zawsze decydują się na świętowanie swoich urodzin. Oczywiście nie wszystkie swoją datę urodzin ukrywają. Stąd też wiele osób zastanawia się, jaki prezent na 30 urodziny dla koleżanki będzie najbardziej odpowiedni?

Prezent na 30 urodziny: co kupić koleżance?

prezent na 30 urodziny dla przyjaciółki

To trudna decyzja, gdyż prezent dla koleżanki nie powinien być zbyt osobisty. Koleżance nie powinnyśmy więc kupować bielizny, perfum czy biżuterii. Zawsze jednak możemy kupić na przykład książkę. Co w sytuacji, gdy jednak nasza koleżanka nie jest miłośniczką literatury? Na szczęście wybór przedmiotów, które świetnie sprawdzą się w roli upominku dla koleżanki jest bardzo duży.

Jeśli do tego dobrze znamy zainteresowania osoby, dla której szukamy oryginalnego prezentu, to poszukiwania nie zajmą nam zbyt wiele czasu. Dziewczynom, które lubią gotować albo piec słodkości na pewno przypadną do gustu fartuchy kuchenne. Będą miały bardziej osobisty charakter, gdy postaramy się wybrać takie spersonalizowane. Dobrym prezentem na 30 urodziny dla koleżanki, która lubi zaczynać dzień od wypicia kubka dobrej kawy albo herbaty są kubki. Będą zajmowały wyjątkowe miejsce w kuchennej szafce, gdy wybierzemy taki z zabawnym nadrukiem albo śmiesznym napisem. Sportsmenkom możemy kupić bidony.

Jeśli nie chcemy kupować praktycznego prezentu, postawmy na oryginalne plakaty. Szukając prezentu na urodziny dla koleżanki pamiętajmy o jednym: nie kupujemy go dla siebie! Druga zasada, której warto przestrzegać to tak, która mówi: kupuj prezent wcześniej! Pamiętając o tych zasadach znajdziemy prezent idealny, który na pewno po kilku dniach nie zniknie w najgłębszych zakamarkach szafy.

Pakujemy upominek

Kupiony prezent warto ładnie zapakować. Warto postarać się, aby opakowanie prezentu było nie tylko ładne, ale także pomysłowe. Papierowe torebki prezentowe stały się dzisiaj bardzo opatrzonym pomysłem na pakowanie prezentów.

Zamiast nich można wykorzystać woreczki materiałowe, które jeszcze nie zdążyły nam spowszednieć. Wśród tych woreczków na uwagę zasługują worki na alkohol. Mają one tę zaletę, że butelka alkoholu nie jest jedyną rzeczą, którą  można w nie zapakować. Zapakujemy w nie mnóstwo innych prezentów, na przykład plakat, kubek czy fartuch kuchenny.

Kupowanie i wręczanie prezentów jest dużą radością. Kupując prezent nie możemy zapomnieć, że powinien on sprawić radość obdarowanej przez nas osobie. Nie kupujmy prezentu w ostatniej chwili, bo możemy nie trafić z wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *